- CONTIGO

Технологията Contigo Autoseal ви гарантира, че няма да разливате съдържанието на чашата си! Натиснете за да пиете и отпуснете палчето за да се затвори отново. West Loop са серия термо чаши, за направата на които е използвана специална технология за запазване температурата на напитките. Вакуумната изолация запазва топлите напитки със същата температура до 4 часа и повече, а студените остават хладни до 12 часа. Лесно почистване на капака, благодарение на специалния механизъм за отваряне.
Удобства:
- 100% защита от разливане
- Autoseal технология за пиене. Натиснете бутона, за да пийнете и го освободете за автоматично затваряне
- Уникална система за заключване интегрирана в системата Autoseal
- Натиснете бутона надолу, за да заключите или нагоре за да отключите
- Вакуумна изолация
- Удобна за пиене с една ръка
- Двойна стена от неръждаема стомана
- Капакът може да се мие в съдомиялна
- Лесен за почистване капак
- Размер: 470 мл (16oz)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Обем | 470 мл (16oz) |
| Обем | 470 мл (16oz) |
| Материал | неръждаема стомана |
| Материал | неръждаема стомана |
| Пол | унисекс |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем (ml) | 470 |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина (hours) | 5 |
| Запазване на студ (hours) | 12 |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Gunmetal |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
| Механизъм за пиене | С бутон |
| Тегло | 0.00кг |
Термочаша от неръждаема стомана CONTIGO West Loop Gunmetal
Запазете кафето си горещо с часове с термочашата CONTIGO West Loop Gunmetal. Благодарение на вакуумната изолация от неръждаема стомана, напитката ви остава на идеалната температура, а непротичащият капак я прави идеална за пътуване или ежедневен транспорт.
Ключови Предимства
- Изключително запазване на температурата — Вакуумната изолация с двойна стена поддържа напитките горещи до 5 часа или студени до 12 часа.
- Непротичащ дизайн — Патентованата AUTOSEAL технология предотвратява разливания, когато бутонът не е натиснат, за спокойствие на път.
- Издръжлива и без BPA — Изработена от висококачествена неръждаема стомана и без BPA, осигурява безопасна и дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем (ml) | 470 |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина (часа) | 5 |
| Запазване на студ (часа) | 12 |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Gunmetal |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
| Механизъм за пиене | С бутон |
Какво има в кутията
- Термочаша CONTIGO West Loop Gunmetal
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





